Masáže a zábaly PrahaAmbrabeauty, Čimická 744/1, Praha 8 (vchod z ulice U Dětského domova), tel. 773 934 722, 283 882 098,e-mail: info@ambrabeauty.cz

Dotek lidských rukou má mocnou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, předává také teplo,pocit jistoty a sebeúcty.

masazeazabaly

Napomáhá k:

 • upevňování tělesného i duševního zdraví
 • posilování imunity
 • osvěžení po psychycké i fyzické zátěži
 • schopnosti organismu nastartovat samoozdravovací procesy
 • uvolnění pocitu napětí, úzkosti, deprese
 • zmírnění bolesti hlavy a svalů
 • zlepšení stavu při nespavosti
 • a obtíži s trávením
 • osvěžení a tonizování kůže
 • zesilování krevního oběhu
 • odstraňování toxinů

Občasná masáž je jistě příjemná,ale účinky opakované masáže se násobí a největší blahodárné působení zajistí pravidelná masáž.

Nabídka masáží

Relaxační (švédská) masáž

Je masáž zaměřená na odstranění únavy, relaxaci a regeneraci organismu. Využívá hmatu, které velmi účinně odstraňují stuhlosti, prokrvují svalstvo a stimulují krevní a lymfatický oběh.

25 min.590 Kč
50 min.790 Kč

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda

Je terapie, kterou jsou klouby a obratle bezpečně uváděny do správné polohy za aktivního a dynamického pohybu klienta.

Breussova masáž

Masáž páteře se používá většinou po ošetření Dornovou metodou, lze ji doporučit také jako samostatně provedenou masáž páteře.

25 min.590 Kč
50 min.890 Kč

Masáž hlavy, šíje, dekoltu a ramen

Tato masáž vás zbaví negativních myšlenek, uvolní napětí, prokrví pokožku hlavy, podpoří růst vlasů a podporuje kvalitu spánku. Zrychluje tok krve a lymfy, zlepšuje látkovou výměnu a napomáhá k rychlejšímu odplavení škodlivin z těla.

50 min.890 Kč

Masáž pro těhotné

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Jedná se o speciální a naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Celý průběh masáže, především teplota v místnosti a tlak při masáži, se podřizuje příjemnému pocitu masírované osoby.

Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad a šíje, otoky a bolesti v oblasti kostrče, napjatá pokožka aj.

Do třetího měsíce těhotenství je s ohledem na nabuzující účinek a zvýšenému prokrvení masáž zakázána!

30 min.750 Kč
50 min.890 Kč

Manuální lymfodrenáž

Manuální ( ruční ) lymfodrenáž se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.

Nevhodná potravinová skladba, časté stresové situace a každé výraznější onemocnění zvýrazňuje zátěž našeho mízního systému. To se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, otoky kotníků. V pokročilém stádiu pak i zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Dokonalá funkce mízního ( lymfatického) systému je podmínkou celkového pro zdraví člověka. Podpora mízního systému je speciální druh jemné masážní techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování toxických látek z těla. Lymfodrenáž tak ulehčí vašemu míznímu oběhovému systému a současně napomůže k celkové regeneraci organismu.

Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě. Ta vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Kontraindikace:

 • srdeční onemocnění
 • akutní žilní záněty
 • aktivní onkologická onemocnění
 • akutní bakterielní a virová onemocnění
 • horečnatá onemocnění
 • nekompenzovaná hypertenze
 • patologická gravidita
 • nejasné bolesti břicha
 • zelený zákal
50 min.990 Kč

( spodní nebo horní polovina těla)

Speciální masáže, zábaly a peeling

Indická antistresová masáž hlavy

Je jemná masáž hlavy, šíje, ramen a horní části paží prováděná klientovi v sedě v pohodlném křesle. Masáž působí především na naší mentální úroveň.

25 min.590 Kč

 Reflexologie nohy

Terapie plosky nohy je zaměřena na diagnostiku a následné ošetření reflexních bodů na chodidle nohy.

25 min.650 Kč

Masáž chodidel a lýtek včetně peelingu

Touto masáží se obnoví tok energií v těle.
Postupným rozhýbáním a rozvolněním prstů, nártů, kotníků a lýtka se následně uvolní celé tělo.
Peeling oživý a prokrvý kůži a aroma olej doladí celkový pocit relaxace.
Tady platí, že stav vašich nohou je obrazem stavu vašeho těla.

25 min.690 Kč
50 min.890 Kč

Aroma masáže

Aroma masáž, jinak nezkráceně také aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, které pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Éterické oleje jsou vonné koncentrované výtažky z rostlin. Získávají se tradičními metodami jako jsou destilace a lisování za studena, které uchovávají terapeutické vlastnosti rostliny. Éterické oleje jsou vybírány do masážní směsi pro každého klienta cíleně tak, aby napomáhaly odstraňovat jeho zdravotní potíže a uvedly jeho organismus do rovnováhy. Tato uklidňující masáž ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo i psychiku.

25 min.650 Kč
50 min.890 Kč

Celotělový peeling

Celotělový peeling je procedura, při které šetrně odstraňujeme starou vrstvu odumřelé pokožky pomocí jemných brusných emulzí a krémů. Následně vmasírujeme zklidňující masku.
Peeling zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě. Dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. Celková masáž stimuluje krevní oběh i lidskou mysl.

50 min.990 Kč

Anticelulitidní masáž+ozonový zábal

Působí na tukové buňky a pomáhá viditelně odstraňovat projevy celulitidy.

50 min.890 Kč

Medová masáž

Jednoduchá masáž, která využívá výborných účinků medu a kompresních maserských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedu až z hloubky tělesných tkání.

25 min.590 Kč
50 min.890 Kč

Čokoládová masáž+zábal

Výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

90 min.1450 Kč

Ušní svíce

Jedná se o prastarou metodu, při které dochází vlivem tepla vytvořeného hořením svíce k odsátí nahromaděného mazu. Ušní svíce pomáhají při podrážděnosti, migréně, stresu a jiné.

Aplikace290 Kč

Dokonalý relax – Zážitkové masáže

 

Kouzlo rukou

Nekonečné hýčkání a rozmazlování… tak lze zlehčeně charakterizovat tuto zážitkovou masáž. Kombinace relaxační aroma masáže s vůní dle vašeho výběru, jemného peelingu a masky, zakončená uvolňující antistresovou masáží hlavy. Harmonie vůní, doteků, světla a tónů navodí příjemný pocit relaxu, čistoty a uvolnění nejen vašemu tělu, ale i duši.
60 min.1290 Kč
120 min.1790 Kč

Smyslné masáže pro ženy

Jemnost fyzického doteku, ladnost rytmického dýchání, vědomost senzuálního prožívání……
Smyslné masáže pro Ženy jsou zde pro každou ženu, která je svým zdravotním stavem schopna absolvovat relaxační/rekondiční masáž a má zároveň zájem o hlubší prožitek. Cílem je celkové tělesné i duševní uvolnění a sladění vnitřní energie. Důraz je kladen na dýchání a celkové souznění s masérem.
Jedná se o celotělovou masáž s předem určenými hranicemi z několika úhlů pohledu. Masér provádí své hmaty do značné míry velmi intuitivně, nejsou používány pouze ruce, ale i jiné části těla maséra (např. brada, hrudník aj. …).
Pro bližší informace můžete kontaktovat přímo našeho externího maséra:

smyslne-masaze-ambra@email.cz, tel: 605 838 242

60 min. 1490 Kč
120 min.1950 Kč

 

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831 DIČ: CZ28161831