Masáže a zábaly LounyRelaxcentrum v hotelu Union, Beneše z Loun 139, 440 01 Louny, tel.: 415 654 392, 773 175 339, e-mail: info@ambrabeauty.cz

Dotek lidských rukou má mocnou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, předává také teplo,pocit jistoty a sebeúcty.

masazeazabaly

Napomáhá k:

 • upevňování tělesného i duševního zdraví
 • posilování imunity
 • osvěžení po psychycké i fyzické zátěži
 • schopnosti organismu nastartovat samoozdravovací procesy
 • uvolnění pocitu napětí, úzkosti, deprese
 • zmírnění bolesti hlavy a svalů
 • zlepšení stavu při nespavosti
 • a obtíži s trávením
 • osvěžení a tonizování kůže
 • zesilování krevního oběhu
 • odstraňování toxinů

Občasná masáž je jistě příjemná,ale účinky opakované masáže se násobí a největší blahodárné působení zajistí pravidelná masáž.

Nabídka masáží

Relaxační (švédská) masáž

Je masáž zaměřená na odstranění únavy, relaxaci a regeneraci organismu. Využívá hmatu, které velmi účinně odstraňují stuhlosti, prokrvují svalstvo a stimulují krevní a lymfatický oběh.

25 min.250 Kč
50 min.400 Kč

Masáž lávovými kameny –

dostupná od 2.1.2018

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Oproti klasické, regenerační či relaxační masáži přichází velice rychlé psychické uvolnění a navození relaxačního stavu. Kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40-50 st. a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkými kameny i bez a aroma olejem.
Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Tato masáž je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky
z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater ledvin.

Masáž je určena pro všechny věkové kategorie. Nedoporučuje se však lidem s vysokým krevním tlakem, těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či silná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku nebo epilepsii.

50 min. - záda a šíje550 Kč
75 min. - celé tělo690 Kč

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda

Je terapie, kterou jsou klouby a obratle bezpečně uváděny do správné polohy za aktivního a dynamického pohybu klienta.

Breussova masáž

Masáž páteře se používá většinou po ošetření Dornovou metodou, lze ji doporučit také jako samostatně provedenou masáž páteře.

25 min.350 Kč
50 min.550 Kč

Masáž hlavy, šíje, dekoltu a ramen

Tato masáž vás zbaví negativních myšlenek, uvolní napětí, prokrví pokožku hlavy, podpoří růst vlasů a podporuje kvalitu spánku. Zrychluje tok krve a lymfy, zlepšuje látkovou výměnu a napomáhá k rychlejšímu odplavení škodlivin z těla.

50 min.490 Kč

Manuální lymfodrenáž

Manuální ( ruční ) lymfodrenáž se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.

Nevhodná potravinová skladba, časté stresové situace a každé výraznější onemocnění zvýrazňuje zátěž našeho mízního systému. To se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, otoky kotníků. V pokročilém stádiu pak i zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Dokonalá funkce mízního ( lymfatického) systému je podmínkou celkového pro zdraví člověka. Podpora mízního systému je speciální druh jemné masážní techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování toxických látek z těla. Lymfodrenáž tak ulehčí vašemu míznímu oběhovému systému a současně napomůže k celkové regeneraci organismu.

Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě. Ta vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Kontraindikace:

 • srdeční onemocnění
 • akutní žilní záněty
 • aktivní onkologická onemocnění
 • akutní bakterielní a virová onemocnění
 • horečnatá onemocnění
 • nekompenzovaná hypertenze
 • patologická gravidita
 • nejasné bolesti břicha
 • zelený zákal
50 min.550 Kč

( spodní nebo horní polovina těla)

Masáž pro těhotné

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Jedná se o speciální a naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Celý průběh masáže, především teplota v místnosti a tlak při masáži, se podřizuje příjemnému pocitu masírované osoby.

Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad a šíje, otoky a bolesti v oblasti kostrče, napjatá pokožka aj.

Do třetího měsíce těhotenství je s ohledem na nabuzující účinek a zvýšenému prokrvení masáž zakázána!

30 min.450 Kč
50 min.550 Kč

Speciální masáže, zábaly a peeling

Indická antistresová masáž hlavy

Je jemná masáž hlavy, šíje, ramen a horní části paží prováděná klientovi v sedě v pohodlném křesle. Masáž působí především na naší mentální úroveň.

25 min.300 Kč

 Čínská energetická masáž

Díky této masáži dochází k odstranění řady energetických blokád a člověku se vrací pocity vitality a životní síly.

80 min.800 Kč

Reflexologie nohy

Terapie plosky nohy je zaměřena na diagnostiku a následné ošetření reflexních bodů na chodidle nohy.

25 min.300 Kč
50 min.550 Kč

Masáž chodidel a lýtek včetně peelingu

Touto masáží se obnoví tok energií v těle.
Postupným rozhýbáním a rozvolněním prstů, nártů, kotníků a lýtka se následně uvolní celé tělo.
Peeling oživý a prokrvý kůži a aroma olej doladí celkový pocit relaxace.
Tady platí, že stav vašich nohou je obrazem stavu vašeho těla.

25 min.350 Kč
50 min.500 Kč

Aroma masáže

Aroma masáž, jinak nezkráceně také aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, které pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Éterické oleje jsou vonné koncentrované výtažky z rostlin. Získávají se tradičními metodami jako jsou destilace a lisování za studena, které uchovávají terapeutické vlastnosti rostliny. Éterické oleje jsou vybírány do masážní směsi pro každého klienta cíleně tak, aby napomáhaly odstraňovat jeho zdravotní potíže a uvedly jeho organismus do rovnováhy. Tato uklidňující masáž ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo i psychiku.

25 min.300 Kč
50 min.450 Kč

Celotělový peeling

Celotělový peeling je procedura, při které šetrně odstraňujeme starou vrstvu odumřelé pokožky pomocí jemných brusných emulzí a krémů. Následně vmasírujeme zklidňující masku.
Peeling zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě. Dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. Celková masáž stimuluje krevní oběh i lidskou mysl.

50 min.590 Kč

Anticelulitidní masáž+ozonový zábal

Působí na tukové buňky a pomáhá viditelně odstraňovat projevy celulitidy.

50 min.590 Kč

Medová masáž

Jednoduchá masáž, která využívá výborných účinků medu a kompresních maserských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedu až z hloubky tělesných tkání.

25 min.350 Kč
50 min.500 Kč

Čokoládová masáž+zábal

Výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

90 min.950 Kč

Skořicový zábal s masáží

Skořice je známá svou schopností prohřívat a prokrvovat. Po krátkém nabuzení masáží se na problematické partie nanese skořicová maska a nechá působit. Skořicové zábaly velmi dobře odstraňují celulitidu a zmenšují objem stehen a zadečku.
Skořicový zábal zlepšuje buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku), redukuje tukové polštářky, pomáhá odstraňovat celulitidu, zeštíhluje a modeluje postavu, podporuje krevní oběh a detoxikuje.

50 min.590 Kč

Ušní svíce

Jedná se o prastarou metodu, při které dochází vlivem tepla vytvořeného hořením svíce k odsátí nahromaděného mazu. Ušní svíce pomáhají při podrážděnosti, migréně, stresu a jiné.

Aplikace250 Kč

Dokonalý relax – Zážitkové masáže

Hřejivý dotek

dostupná od 2.1.2018

Nechte rozmazlovat svoji duši a tělo zároveň…. Jedná se o kombinaci masáže lávovými kameny a uvolňující relaxační masáže havajského typu. Tato masáž umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. Vaše tělo bude hýčkáno skutečně od hlavy až po paty. Dámy jistě ocení i velmi příjemnou masáž obličeje a dekoltu.
90 min.950 Kč

Kouzlo rukou

Nekonečné hýčkání a rozmazlování… tak lze zlehčeně charakterizovat tuto zážitkovou masáž. Kombinace relaxační aroma masáže s vůní dle vašeho výběru, jemného peelingu a masky, zakončená uvolňující antistresovou masáží hlavy. Harmonie vůní, doteků, světla a tónů navodí příjemný pocit relaxu, čistoty a uvolnění nejen vašemu tělu, ale i duši.
60 min.750 Kč
120 min.1090 Kč

Souznění

dostupná od 2.1.2018

(Párová masáž jedním masérem)

Přemýšlíte, jak si v dnešní uspěchané době najít čas pro své nejbližší? Jak jim nevšedním způsobem dát najevo svou náklonost, lásku nebo jen díky? Darujte svému protějšku, příteli, kamarádce tuto párovou masáž. Ve vaší společnosti stráví příjemné chvíle vyplněné relaxační aroma masáží v kombinaci více technik, včetně masáže lávovýni kameny. Podle složení páru je možné volit použití zábalu ( doporučujeme zejména mužům) nebo tělové masky.
Během párové masáže zažijete příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí ve společnosti svých nejbližších. Jedná se o oblíbený typ na svatební či výroční dárek.

70 min.1250 Kč

(obsahuje: relaxační masáž včetně masáže lávovými kameny, zábal/maska)

Smyslné masáže pro ženy

Jemnost fyzického doteku, ladnost rytmického dýchání, vědomost senzuálního prožívání……
Smyslné masáže pro Ženy jsou zde pro každou ženu, která je svým zdravotním stavem schopna absolvovat relaxační/rekondiční masáž a má zároveň zájem o hlubší prožitek. Cílem je celkové tělesné i duševní uvolnění a sladění vnitřní energie. Důraz je kladen na dýchání a celkové souznění s masérem.
Jedná se o celotělovou masáž s předem určenými hranicemi z několika úhlů pohledu. Masér provádí své hmaty do značné míry velmi intuitivně, nejsou používány pouze ruce, ale i jiné části těla maséra (např. brada, hrudník aj. …).
Pro bližší informace můžete kontaktovat přímo našeho externího maséra:

smyslne-masaze-ambra@email.cz, tel: 605 838 242

60 min. 1190 Kč
120 min.1650 Kč

 

 

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831 DIČ: CZ28161831