Laserové centrum PrahaAmbrabeauty, Čimická 744/1, Praha 8 (vchod z ulice U Dětského domova), tel. 773 934 722, 283 882 098,e-mail: info@ambrabeauty.cz

 

Biostimulační laser

Možnosti laseru.

Hojení zánětlivých a jiných poruch

  • Akné – jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému odstranění zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserové ošetření spontánně a velmi rychle.
  • Alopecie – podpůrné ošetření, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
  • Ekzém – laser může zlepšit kvalitu života klientů zmírněních povrchových projevů této choroby.
  • Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť

Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

laserovecentrum

 

Aplikace po kosmetických procedurách

  • Depilace – aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
  • Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.
  • Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Terapie jizev

  • Jizvičky po akné – péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
  • Jizvy – laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
  • Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Poruchy pigmentace

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza – červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

1 osvícení při kosmetice200 Kč
1 osvícení ( 20 min.)290 Kč
Laser gel dávka50 Kč
Laser maska70 Kč
Kůra 10 osvícení + 2 zdarma2900 Kč

1 osvícení = samostatná procedura vč. odlíčení a očištění pleti a závěrečného krému

Kolagenová lampa

Metoda LedActive

Přístroj LA370R-C je vyvinut na základě výsledků experimentálních a klinických studií v medicíně(USA, Francie, studie NASA) a využívá jejich závěry pro široké použití v kosmetice. Kolagenová lampa plně nahrazuje použití omlazovacích nízko výkonových laserů, přitom za daleko nižší pořizovací cenu, s větším komfortem obsluhy a hlavně bez bezpečnostních omezení platných pro lasery. Světlo kolagenové lampy LA370R-C proniká na základě svých fyzikálních vlastností hluboko do podkožních tkání, kde iniciuje a podporuje regeneračně-fyziologické procesy na úrovni buněčných struktur. Kolagenová lampa LA370R-C j bezpečná a neinvazivní metoda, která je vhodná jak pro profesionální použití v kosmetické praxi, tak i pro domácí použití.

Kolagenovou lampu lze účinně využít při následujících potížích:

Vrásky a ochablá pleť

zlepšuje proces prorůstání cévek (vaskularizace) krevního a lymfatického oběhu. Výsledný efekt je, že pokožka se zpevňuje, získává lepší vzhled a zpomaluje se proces stárnutí pleti. Efekt potlačení již existujících vrásek je závislý na jejich typu a stáří pokožky. Čím je pleť starší, tím je zapotřebí delší doby aplikace a většího počtu opakovaných kúr. Pravidelnost je při této aplikací velmi důležitá.

 

Akné

primárním efektem kolagenové lampy LA370R-C je nastartování protizánětlivých procesů s cílem regenerace postižených míst. K viditelnému zklidnění pokožky obvykle dochází po prvních dvou až třech aplikacích.V rámci regenerace, nová tkáň optimalizuje tvorbu kolagenu a elastinu s účinkem nevytvoření povrchové jizvy. Rychlost změn záleží na stupni postižení akné.

Regenerace pleti

v rámci regenerace pleti, dochází k postupné úpravě metabolizmu buněk ve tkáních všech vrstev kůže. Při opakovaných aplikacích světla kolagenové lampy mají vlastnosti a vzhled kůže tendenci vrátit se do zdravého stavu Vaší pokožky. Kůže se postupně stává odolnější vůči vnějším vlivům.

1 osvícení (20 min.)290 Kč
1 osvícení při kosm. ošetření200 Kč

 

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831 DIČ: CZ28161831